Skip to main content

Nabídka pomoc a nápověda


Zde naleznete řešení a pomoc s aplikací. Můžete navštívit centrum nápovědy, nebo nás rovnou kontaktovat. Na spodní části obrazovky naleznete údaje o Vašem zařízení, účtu a licenci.

  •  Centrum nápovědy

Slouží k přístupu do zákaznického portálu aplikace. Můžete zde nalézt nápovědu k aplikaci, užitečné dokumenty a nejčastěji kladené otázky, díky kterým můžete drobné problémy vyřešit bez toho, aniž byste nás museli kontaktovat.

  •  Zaslání dotazu

Pokud máte nějaký problém, s kterým si sami nevíte rady, nebo jste objevili chybu v aplikaci, neváhejte nás kontaktovat.

K vytvoření požadavku slouží tlačítko Zaslat dotaz. Zadejte e-mail, na který Vám můžeme odpověď. Dále zadejte název ticketu, který nejlépe vystihuje Váš problém, a poté problém detailně popište. Po odeslání požadavku lze stav sledovat v sekci Moje tickety.

D7SqSd8fVHeq99XL-8.JPG

  • Aktivace licence

Slouží k aktivaci licence například při používání zkušební verze. Po zadání licenčního kódu je nutné souhlasit s Všeobecnými obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

D7SqSd8fVHeq99XL-8.JPG

  • Vzdálená správa

Umožňuje přístup do vzdálené správy zařízení. Otevřete jej kliknutím na ikonu s názvem Otevřít Vzdálenou správu.

Zde máte možnost získat přehled o aktuálním stavu všech zařízení, měnit položky a nastavení. Data jsou následně přenesena do koncových zařízení.

Návod ke Vzdálené správě naleznete na stránkách podpory v sekci Dokumenty.

  • Vzdálená pomoc

Vzdálená pomoc prostřednictvím aplikace TeamViewer. Po vybrání této volby budete přesměrování do obchodu Google Play, kde nainstalujte aplikaci TeamViewer QuickSupport kliknutím na tlačítko INSTALOVAT. Přijměte požadovaná oprávnění aplikace, která se poté sama nainstaluje.

Otevřete TeamViewer kliknutím na tlačítko OTEVŘÍT. Pracovníkovi uživatelské podpory poté nahlásíte Vaše ID a on s Vámi vyřeší daný problém.