Skip to main content

Stažení, instalace aplikace a přihlášení


  • Jestliže máte aplikaci předinstalovanou, můžete zkontrolovat aktualizace kliknutím na tlačítko Sz8BYp4vqxZhd8YM-boocstack1.JPG v aplikaci FIK aktualizace.
  • Pokud aplikaci nemáte ve svém zařízení předinstalovanou, klikněte na ploše na ikonku obchodu Google Play wHdY2ZlgDKmADuQm-Capture-play.JPG . Zadejte do vyhledávače KASA FIK - eRecept a klikněte na instalovat. Potvrďte požadovaná oprávnění aplikace a vyčkejte, dokud neproběhne instalace.
  • Aplikaci spustíte stisknutím tlačítka Otevřít (pro opětovné spuštění aplikace klikněte na ikonu IUdJyBECslO23Zfe-Capture334.JPG s nápisem eRecept na ploše. Po spuštění se zobrazí následující dialogové okno:  
    • V případě, že máte účet, přihlásíte se za pomocí Vašich přihlašovacích údajů - email a Vámi zadané heslo při registraci
    • V případě, že účet nemáte, vytvoříte si jej  - Ikona Vytvořit nový účet přímo v zařízení                                Mon7htGOGKgREPKJ-Capturescreenshoot1.JPG                                lQ7kOvEBhFy95TnG-32332.JPG

Následně  vyberete  ordinaci, kterou  vám aplikace  nabízí.  Takto se dostáváte do  hlavního  menu.

                                                                                    WUZMtQaUmjcxnlLl-Capture435.JPG

TIP:  Z  tiskárny  Vám  jde  pouze  bílý  papír?  Otočte  kotouček, tepelná  vrstva  termotisku  je na  opačné straně.

                                                                                    9cD8Zn4Be253ypWl-Captureaffaef.JPG

Veškerá data i přístupy do systému vystavování eReceptu jsou chráněna administrátorským pinem. Doporučujeme ihned po instalaci u lékaře změnit!

Dále je ještě veškerá kartotéka chráně šifrovacím klíčem, který zná pouze lékař a nikdo jiný. To znamená pokud svůj šifrovací klíč zapomene, není možné tento přístup jakýmkoliv způsobem obnovit.

                                                                                   pUqxdGpJsPUSPzp8-Capturezfff.JPG