Skip to main content

Stažení, instalace, aktualizace aplikace a přihlášení **

Stažení a instalace aplikace

FIK Aktualizace

Stažení a instalaci aplikace lze provést dvěma způsoby. Prvním způsobem je instalace pomocí aplikace "FIK Aktualizace", pomocí které lze doinstalovat další doplňky, jako je například aplikace QuickSupport sloužící pro vzdálenou podporu, a provádět aktualizace aplikací KASA FIK. Stáhnout ji můžete zzadáním tohotoadresy odkazukasafik.cz/a.

na zařízení v prohlížeči.

Po stažení soubor otevřete a provedete instalaci (v některých případech systém nepovolí instalaci z neznámého zdroje a je potřeba přejít do Nastavení systému Android - Zabezpečení - povolit Neznáme zdroje). Po otevření aplikace FIK Aktualizace nainstalujeme pokladní aplikace kliknutím na tlačítko "Instalovat" v prvním oddílu KASA FIK Pokladna.

Instalace pomocí Google Play (obchod Google)
  1.  Vyhledejte KASA FIK v aplikaci wHdY2ZlgDKmADuQm-Capture-play.JPG Google Play
  2. Na stránce s aplikací klikněte na tlačítko INSTALOVAT
Aktualizace aplikace

Aktualizaci aplikace provedete podobně jako instalaci bud v aplikaci FIK Aktualizace nebo na Google Play, více v článku Jak aktualizovat aplikaci.

Registrace a přihlášení

Registrace spočívá v zadání emailové adresy a údajů o subjektu. Po odeslání registrace je zpravidla ihned nebo do několika minut možné se přihlásit. Registraci lze provést přímo přes webové stránky KASA FIK nebo v aplikaci KASA FIK/eRECEPT kliknutím "Vytvořit nový účet" (viz obrázky níže). Pokud již registraci máte, dáte "Existující účet" a přejdete k přihlášení.

 

Po přihlášení do aplikace vám jsou nabídnuta zařízení (pokladny), ke kterým máte přístup. Po prvním přihlášení se vytvoří jedna automaticky (např. Pokladna 23, respektive Ordinace 23), na kterou kliknete. Následně můžete začít s nastavováním.