Řešení problémů

Zapomenuté heslo účtu


V případě, že jste své heslo zapomněli, po zadání nesprávného hesla vyberte volbu Zaslat
zapomenuté heslo​. Systém Vám pošle email s odkazem​ pro nastavení hesla nového.
Další možností je navštívit webové stránky Vzdálené správy https://www.kasafik.cz/app/login/,
kde zadejte své přihlašovací jméno (email) a u hlášení chybného hesla klikněte na odkaz Chci
zaslat emailem​.

 

Obnovení zapomenutého PINu administrátora

Aplikace standardně nenabízí měnit uživatele (zaměstnance). Jakmile přidáte prvního zaměstnance, zpřístupní se volba změny uživatele na hlavní obrazovce. Od této chvíle bude vyžadovat aplikace přihlášení.

  1. Pokud jste nenastavili PIN Administrátorovi, jeho výchozí PIN je „0000“.
  2. V případě, že jste zapomněli PIN administrátora, můžete si vyžádat jeho zaslání na email administrátora účtu. Dojde Vám nový PIN kterým se můžete přihlásit.
  3. Pokud dokonce nemáte přístup k email schránce, je nutné kontaktovat naše servisní partnery, kteří mají možnost zpřístupnit administrátorský účet.

PIN 0000 nefunguje

Pokud jste si v minulosti změnili PIN Administrátoského účtu z 0000 na jiný, nelze ho již použít. Jediná možnost je změnit email vyresetováním před email. Na přihlašovací obrazovce zvolte Obnovit PIN a na email adresu správce účtu bude zaslán email s novým PINem. Ten následně použijte a změňte si výchozí PIN u Admin účtu.

Zapomenuté heslo na zamčeném zařízení

Operační systém Android umožňuje nastavit vysokou úrověň zabezpečení dat vyžadováním přístupového PINu nebo gesta. Pokud jste si nastavili toto zabezpečení a nepamatujete si heslo, není možné toto zabezpečení obejít. Je nutný kompletní reset zařízení a znovunastavení.

Zabezpečení PINem je určeno jako zabezpečení proti krádeži a neautorizované manipulaci a neexistuje způsob jej obejít. Při obnovení budou všechna data smazána. Pouze kompletním resetem v našem servisním středisku.

Teamviewer vzdálená správa nenabízí ovládání obrazovky


K ovládání zařízení a vzdálenou plochu je nutné mít nainstalovaný doplňek pro Teamviewer QuickSupport AOSP5. Doplňek je nutný ke zprovoznění ovládání plochy. Pro zařízení Samsung, HTC, Huawai jsou nutné doplňku pro daného výrobce.

Kde stáhnout

Ten je ke stažení na Google Play, partneři ho najdou v repozitáři se soubory. Případně kontaktujte naši technickou podporu pro odkaz ke stažení.